Počinju Radničke sportske igre, u Sportskom centru izvučeni svi parovi

Sportski centar Kuršumlija: Izvlačenje parova za Radničke sportske igre 03. marta u 12.00 sati
2. marta 2020.
Svim damama za praznik popust 50 odsto za učlanjenje u biblioteku. Za deset najbržih i knjiga na poklon
3. marta 2020.
Prikaži sve

Počinju Radničke sportske igre, u Sportskom centru izvučeni svi parovi

U sredu 04. marta u Kuršumliji počinju Radničke sportske igre.

Sportski centar Kuršumlija organizuje takmičenja u malom fudbalu, basketu, odbojci, stonom tenisu i pikadu.

Raspored nadmetanja po sportovima i danima:

Fudbal

Sreda 04. mart

19.00  Prolom voda – Sportski centar
19.40 Vojska Srbije MB 37 – MUP
20.20 Planinka – S.O. Kuršumlija
21.00 Privatnici – Mirnička reka

Četvrtak 05. mart

19.00 Vojska Srbije – Privatnici
19.40 S.O. Kuršumlija – EPS
20.20 Sportski centar – Građevinci
21.00 Srbijašume – Vojska Srbije 37 MB

Petak 06. mart

19.00 Prolom voda – Srbijašume
19.40 EPS – Vojska Srbije
20.20 MUP – Građevinci
21.00 Mirička reka – Planinka

Stoni tenis

GRUPA A GRUPA B
1. Stepanović Dušan 1. Petrović Dragan
2. Milenković Slaviša 2. Todorović Miloš
3. Nikolić Andrija 3. Martinović Miloš
4. Simonović Đorđe 4. Jablanović Zoran

 

GRUPA V GRUPA G
1. Beloica Miljan 1. Đurić Goran
2. Spalović Nikola 2. Čavić Vladimir
3. Milosavljević Slaviša 3. Ilić Aleksandar
4. Nikolić Žarko 4. Račić Goran
5. Milunović Tomislav 5. Nestorović Aleksandar

Stoni tenis dubl

GRUPA A GRUPA B
1. Martinović – Stepanović 1. Petrović – Račić
2. Ilić – Jovanović 2. Čavić – Spalović
3. Nikolić – Grčak 3. Dragićević – Todorović

Pikado

GRUPA A GRUPA B GRUPA V
1. Simić Ružica 1. Cvetković Slađana 1. Nikolić Andrija
2. Minić Vladimir 2. Ilić Aleksandar 2. Ilić Stevan
3. Čavić Vladimir 3. Marković Miloš 3. Marković Rade
4. Pavlović Saša 4. Dragićević Miroslav 4. Spalović Nikola

Fudbal

GRUPA A GRUPA B
1. Mirnička reka 1. Sportski centar
2. S.O. Kuršumlija 2. Srbijašume
3. EPS 3. Vojska Srbije 37 MB
4. Planinka 4. Prolom voda
5. Privatnici 5. Građevinci
6. Vojska Srbije 6. MUP

Basket

1. Sportski centar
2. S.O. Kuršumlija
3. Savez za školski sport
4. Privatnici
5. Sud
6. Planinka

Odbojka

1. Sportski centar
2. S.O. Kuršumlija
3. Savez za školski sport
4. Privatnici
5. Planinka