Sportski centar Kuršumlija: Izvlačenje parova za Radničke sportske igre 03. marta u 12.00 sati
2. mart 2020.Svim damama za praznik popust 50 odsto za učlanjenje u biblioteku. Za deset najbržih i knjiga na poklon
3. mart 2020.U sredu 04. marta u Kuršumliji počinju Radničke sportske igre.
Sportski centar Kuršumlija organizuje takmičenja u malom fudbalu, basketu, odbojci, stonom tenisu i pikadu.
Raspored nadmetanja po sportovima i danima:
Fudbal
Sreda 04. mart
19.00 Prolom voda – Sportski centar
19.40 Vojska Srbije MB 37 – MUP
20.20 Planinka – S.O. Kuršumlija
21.00 Privatnici – Mirnička reka
Četvrtak 05. mart
19.00 Vojska Srbije – Privatnici
19.40 S.O. Kuršumlija – EPS
20.20 Sportski centar – Građevinci
21.00 Srbijašume – Vojska Srbije 37 MB
Petak 06. mart
19.00 Prolom voda – Srbijašume
19.40 EPS – Vojska Srbije
20.20 MUP – Građevinci
21.00 Mirička reka – Planinka
Stoni tenis
GRUPA A | GRUPA B |
1. Stepanović Dušan | 1. Petrović Dragan |
2. Milenković Slaviša | 2. Todorović Miloš |
3. Nikolić Andrija | 3. Martinović Miloš |
4. Simonović Đorđe | 4. Jablanović Zoran |
GRUPA V | GRUPA G |
1. Beloica Miljan | 1. Đurić Goran |
2. Spalović Nikola | 2. Čavić Vladimir |
3. Milosavljević Slaviša | 3. Ilić Aleksandar |
4. Nikolić Žarko | 4. Račić Goran |
5. Milunović Tomislav | 5. Nestorović Aleksandar |
Stoni tenis dubl
GRUPA A | GRUPA B |
1. Martinović – Stepanović | 1. Petrović – Račić |
2. Ilić – Jovanović | 2. Čavić – Spalović |
3. Nikolić – Grčak | 3. Dragićević – Todorović |
Pikado
GRUPA A | GRUPA B | GRUPA V |
1. Simić Ružica | 1. Cvetković Slađana | 1. Nikolić Andrija |
2. Minić Vladimir | 2. Ilić Aleksandar | 2. Ilić Stevan |
3. Čavić Vladimir | 3. Marković Miloš | 3. Marković Rade |
4. Pavlović Saša | 4. Dragićević Miroslav | 4. Spalović Nikola |
Fudbal
GRUPA A | GRUPA B |
1. Mirnička reka | 1. Sportski centar |
2. S.O. Kuršumlija | 2. Srbijašume |
3. EPS | 3. Vojska Srbije 37 MB |
4. Planinka | 4. Prolom voda |
5. Privatnici | 5. Građevinci |
6. Vojska Srbije | 6. MUP |
Basket
1. Sportski centar
2. S.O. Kuršumlija
3. Savez za školski sport
4. Privatnici
5. Sud
6. Planinka
Odbojka
1. Sportski centar
2. S.O. Kuršumlija
3. Savez za školski sport
4. Privatnici
5. Planinka